دوباره: ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

شنیده شده یک نهاد انقلابی تصمیم گرفته در انتخابات امسال، از هیچ کاندیدایی حمایت نکند حتی حمایت مشروع! و صرفاً توجه خود را صرف مشارکت حداکثری مردم کنند.

وقتی این را شنیدم گفتم خب منطقی عمل کردند. تا حالا که از افرادی حمایت کردند، نتیجه اش شده وضع موجود! خب ما وضع بدتر از این که نداریم. پس چرا دوستان نهاد انقلابی زحمت بکشند، هزینه بدند و نتیجه اش هم خوشایند نباشد. راحت خودشونو می زارند کنار. هر کی انتخاب شد شد دیگه!

دوستان حاضر همگی حرف بنده را تایید کردند.

-------------------

گفتم منطقی عمل کردن یاد یکی از یادداشتهایم افتادم به نام قاعده منطقی

دیدنش خالی از لطف نیست.

-------------------

دو دولت سازندگی و اصلاحات که ادعای انقلابی گری نداشتند یعنی نمی خواستند.

دولت مهرورزی هم که از این ادعا سوء استفاده کرد و اولاً نتوانست و بعداً نخواست که انقلابی گری کند و بعددوستان نخواستنش را براش دست گرفتند و نتوانستنش را فراموش کردند!

حالا اگه کسی آمد و ادعای انقلابی گری کرد و واقعاً هم اعتقاد داشت و خواست انقلابی گری کند، با فساد مبارزه کند، کارآمدی نظام اسلامی را در صحنه عمل اثبات کند ولی نتوانست این کار را بکند آن وقت چه؟ یعنی اگر کسی با ادعای انقلابی گری آمد ولی برنامه و نیروی انسانی انجام این کار را نداشت آن وقت چه؟؟؟؟؟ تکلیف کارآمدی نظام چی میشه؟

-------------------

راستی من نمی گم 50 سال دیگه برای کاندیداتوری ریاست جمهوری نمی آم ولی آیا آن وقت یه پیرمرد 80 ساله باید بیاد رئیس جمهور بشه؟!چشمک

------------------

راستی یه سوال دیگه:

وقتی می گیم کتاب من، دست من، قلب من، جسم من، اگه کسی بپرسه این من کیه میگیم «روح من». خب حالا سوال اینه این «من» توی «روح من» کیه؟

/ 5 نظر / 36 بازدید
علی

با سلام و احترام خدمت شما برادر مسئول امیدوارم خوب و سلامت باشی مطالب بیشتری برامون بنویس یه سایت هم هست .ظاهرا اخبار مفیدی داره http://gigaenherafi.blogfa.com/بدنیست سری بزنی

علی

با سلام و احترام خدمت شما برادر مسئول امیدوارم خوب و سلامت باشی مطالب بیشتری برامون بنویس یه سایت هم هست .ظاهرا اخبار مفیدی داره http://gigaenherafi.blogfa.com/بدنیست سری بزنی

فرید

سلام، خوبی تراوین پر طرفدارترین بازی آنلاین دوباره زنده شد. بازی تراوین بزرگترین و پر طرفدارترین بازی آنلاین در ایران مجددا راه اندازی شد. سرور های جدید مجهز به بازی تراوین نسخه 4 می باشند و به تازگی راه اندازی شده اند جهت آغاز بازی و شروع فتوحات جدید هم اکنون بازی را آغاز نمایید.(به آدرس جدید سایت دقت نمایید) http://ts1.traviand.ir هم اکنون می توانید بازی تراوین نسخه 4 را آنلاین و رایگان بازی کنید در صورتی که با این بازی آشنایی ندارید راهنمای بازی را از اینجا بخوانید: http://t4answers.traviand.ir آدرس جدید www.traviand.ir را به خاطر بسپارید.

الیاس زند

سلام خسته نباشید. این وب شما اندازه سن یه آدم سن داره. حیفه تعطیلش کنید بازهم آپ کنید. انشاءالله وبتون 20 ساله بشه.

محمود

سلام سید جان فلسفی شدی. اولا تولد نی نی مبارک. - برای ثبت در تاریخ - در ثانی روح من توی روح تو نمیدونم چیه. تنزل الملائک و روح ... به نظر من یه جورایی سر کاریم. کلا روح یکی بیشتر نیست. شیطان هم یکی بیشتر نیست. دعوا هم بین این دوستات که کدومش بر این جسم حکومت کنه. اگه روح حکومت کنه که حکومت الله است و اگر شیطان که خب.. روح یک سامانه یکپارچه است که روی همه بشر اینستال میشه. و شیطان هم یک وجود هست که با ویروسهای مختلف میخواد عملکرد این بشریت را مختل کند. هر فرد هم جزیی از این کل است و ممکن است ویروسی شود و کار کل سیستم - بشریت - را مختل کند. حالا بگو واقعا همینطوره یا بازم سر کاریم .. !