حدود دم حضرت والا

نویسنده وبلاگ یک استکان چای داغ نوشته است:

زهره الهیان نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به فرافکنی دفتر رئیس جمهور و متهم کردن رسانه ها برای تخریب دولت اظهار داشت: نقش جریان انحرافی در اختلاس بانک صادرات مشهود است و مستندات نشان می‌دهد اختلاس‌گران با پشتوانه جریان انحرافی توانستند به منابع ملت دست‌اندازی کرده و از بیت‌المال سوءاستفاده کنند.

وی در خصوص متهم کردن رسانه هایی که به افشای ارتباط اختلاس‌گران با جریان انحرافی پرداخته‌اند، تأکید کرد: این جریان به دنبال فرافکنی است چراکه رسالت اصلی رسانه‌ها این است که بلندگوی دفاع از حقوق ملت باشند و اکثر رسانه‌ها نیز در این زمینه به رسالت خود عمل کرده‌اند.

عضو فراکسیون زنان مجلس در همین زمینه به برخی خبرگزاری‌ها و روزنامه‌هایی همچون، فارس، مشرق و کیهان اشاره کرد و آنها را در افشاگری اخیر مؤثر دانست و گفت: اگر آنها در باره اختلاس اخیر افشاگری نمی‌کردند، زیر سؤال می‌رفتند و حتی اعتماد مردم از آنها سلب می‌شد.

الهیان با بیان اینکه گناه رسانه‌ها چیست که پشت هر فسادی جریان انحرافی قرار دارد، متذکر شد: باید پشت صحنه‌های اختلاس اخیر توسط رسانه‌ها افشا شود تا جریانات سوءاستفاده‌گر از ثروت‌های ملی که این منابع را حیاط خلوت و بیت‌المال را متعلق به خود کرده‌اند، برای مردم روشن شود.

وی در خصوص اینکه چرا ارتباط اختلاس‌گران با برخی جریانات سیاسی دائم توسط جریان انحرافی تکذیب می‌شود، خاطرنشان کرد: شرایط حاضر ماهیت جریان انحرافی را برای مردم روشن کرده و علت اینکه این جریان در تلاش است اتهامات اختلاس را از خود دور کند و در این راستا به هر دستاویزی جنگ می‌زند، نقش داشتن آنها در این اختلاس است؛ اسناد موجود هم دست داشتن این جریان در سوءاستفاده بزرگ از بیت‌المال را نشان می‌دهد.

خواندن این خبر ماجرای آیت الله مدرس و فرمان فرما را به یادم انداخت که
نقل شده :

یکی دو مورد که آیت الله مدرّس نسبت به فرمان فرما انتقاد کرده و ایراد گرفته بود ، فرمان فرما از طریق یکی از دوستان مدرّس که با او نزدیک بود ، به مدرّس پیغام می دهد :

« خواهش می کنم حضرت آیت اللّه این قدر پا روی دُم ما نگذارند! »

مدرّس جواب می دهد : به فرمان فرما بگویید :

« حدود دُم حضرت والا باید معلوم شود؛ زیرا من هرجا پا میگذارم دُمِ حضرت والاست!»

/ 2 نظر / 24 بازدید
علی

تالار مشاوره غیر حضوری ایران مشاور با آدرس www.iran-moshaver.com در زمینه روانشناسی خانواده ، ازدواج ؛ اعتیاد ، کودک ، تحصیل و . . . در خدمت تمام ایرانیان داخل و خارج از کشور می باشد استفاده از تمام مزایای این تالار رایگان بوده و هیچ گروهی حق دریافت پول را ندارد

مجید

با سلام مطلبتون خوب بود به ما هم سری بزنید www.rahbareirani.blogfa.com