نمایش بصیرت

 

ترسیم ره امام یعنی نه دی        بر زخم دل التیام یعنی نه دی

ما منتقمان روز عاشوراییم       مختار! ببین قیام یعنی نه دی

-----------------------------------------------------------

 

پی نوشت: 

در اخیار آمده بود 42 نماینده مجلس به رئیس جمهور تذکر داده اند که بدون فوت وقت دامادش را از ریاست سازمان استاندارد برکنار کند.

خواستم به این نمایندگان بگویم  ضمن تشکر از زحماتتان، در صورت امکان نامه ای هم به نمایندگان مردم کشور اوگومبالا بنویسید و به آنان نیز تذکر بدهید در ارتباط با رای اعتماد به برخی از وزرا، توانمندی و صلاحیتشون برای جایگاه مهم وزارت را در نظر بگیرند.

جهت استحضار در کشور اوگومبالا، نمایندگان مردم، اختیار صنعت مملکت خودشون یعنی وزارت صنایع خود را به یک مهندس عمران سپرده اند که در زمان رای اعتماد اگر کارهای دانشجویی را ار رزومه اش خارج میکردند روزمه اش نصف خط هم نمی شد. 

از این دست کارها این نمایندگان زیاد انجام داده اند. زحمت تذکر با شما!

/ 2 نظر / 25 بازدید
ابراهيم

با سلام وبسايت قشنگي دارين لطفا از سايت ما با نام سايت تخصصي آمار ديدن كرده و در صورت تمايل به تبادل لينك آدرس سايت و نام سايتتون را از طريق ايميل بفرستين www.spss-pasw.ir

محمدحسین

باشد که پروردگار به هممون از جمله زندانیان سیاسی توی انفرادی، بیرون انفرادی، زیر شکنجه، توی بعید، بیرون تبعید، باگناه، بی گناه و ... یه کمی بصیرت عنایت فرماید! مثل بصیرت این مردمی که 9 دی راه افتادند اومدن تو خیابون و پایه های نظام رو محکم گرفتن که یه وقت خدای ناکرده کج نشه .... آمین